KONCERT

Alexandra Šimegová & Jano Svetlan Majerčík: SPOLU

Alexandra Šimegová & Jano Svetlan Majerčík: SPOLU

Live Stream dvojkoncertu zo Starej Radnice vo Zvolene
Na koncerte zaznejú piesne z albumov "Po volaní" a "Ahoj život to som ja"
14.12.2020, 18.00 hod | Online Live Stream | Cena vstupenky 12 €

Priatelia,

pozývame vás na Vianočný dvojkoncert, taký jeden obyčajný večer, na ktorý sa neobyčajne tešíme. To povedal Janko 🙂 Alex súhlasí, ale pre ňu je to už teraz neobyčajný večer 🙂 A tiež sa neobyčajne teší 🙂

SPOLU

Naše chodníčky sa nenápadne točia okolo seba a nie je vôbec žiadne prekvapenie, že sa naše pesničky vypýtali na spoločný koncert.  Dvojkoncertom oslavujeme tvorivú silu spojenia mužov a žien vo vzájomnej úcte, vnímame silu spojenia rodiny a rodiny duše vo vzájomnej podpore. Ďakujeme za možnosť SPOLUtvoriť. Čarovný čas pred Vianocami a Slnovratom nech je nám podporou a požehnaním v láskavom tvorení nového sveta.

DVA ČERSTVO NOVÉ ALBUMY

Na koncerte zaznejú piesne z albumov "Po volaní" a "Ahoj život to som ja". Tieto dve v podobnom čase porodené dielka sú ako brat a sestra. Pozerajú sa na život okolo seba očami detskej hravosti a úprimnosti. Spovedajú pocity doby, v ktorej hojíme a oslavujeme prebúdzajúce sa srdce v náručí. Tam, kde je dovolené dotknúť sa slzy radosti aj slzy bolesti - tej, ktorá odhaľuje tvár. Pretože radosť cinká ako vločky, keď máme otvorené nielen uši.

PRIDAJTE SA K NÁM

Urobte si doma útulné hľadisko a s čajom zabalení do deky, spevom, smiechom a cítením sa navzájom, poďme osláviť chvíľu.

POZDRAVUJEME, S LÁSKOU POZÝVAME A ĎAKUJEME!

Alexandra Šimegová a Janko Svetlan Majerčík

 

Fotokredit: Eileen Yaman | Grafika: Mirka Badi

Alexandra Šimegová

Album AHOJ ŽIVOT TO SOM JA

Alexandra Šimegová

You Tube

Alexandra Šimegová

Rozhovor

Jano Svetlan Majerčík

Album PO VOLANÍ

Jano Svetlan Majerčík

You Tube

Online vstupenka

Predaj vstupeniek bol ukončený.