Online event


LYCONET SPECIAL CALL 18.04.2023

ZÁZNAMY Z VYSIELANIA

utorok 18.04.2023 o 18.30 h

vstup voľný


Komentár k eventu od Ladislava Oravca:

Milí partneri/klienti projektov myWorld/Lyconet/eCredits/Blocktrade

Blížiaca sa jar/leto 2023 prinesie verím, že príjemné, ale hlavne dôležité/prelomové a časovo limitované miľníky v našich spoločných projektoch... To sa týka úplne všetkých registrovaných členov myWorld/Lyconet od samého počiatku, od roku 2003! 

Verím, že aj vďaka vašej spoluúčasti sa táto správa dostane aj k vašim členom/marketérom. Bude treba skutočne KONAŤ, aby sme mohli zužitkovať naše spoločné snahy, aktivity, aktíva a to všetko, čo vám dnes svieti na vašich Lyconet kontách - mám teraz na mysli hlavne MSP - vaše budúce akcie myWorld.

Avšak nielen to, viem, že mnohí z nás sa medzičasom stali aj investormi našej kryptoburzy Blocktrade... V tejto téme sme tiež urobili verím, že významný krok vpred a podarilo sa nám po dohode so CEO Christianom Niedermueller pripraviť jedinečný ONE&ONLY a vlastne historicky 1. živý event pre investorov, fanúšikov, klientov burzy, už onedlho, 3.5.2023 v Bratislave...

Ale pekne poporiadku: Potrebujeme spolu prebrať viacero dôležitých tém a začneme hneď týmto ONLINE VYSIELANÍM v utorok 18.4.2023 o 18:30, kde sa budeme jednotlivým témam venovať. 
 
Ďakujem Richardovi a Monard Events, že nám pomôže prejsť týmto info-procesom, organizáciou online vysielaní a eventami, ktoré nás čakajú a budú viesť k tomu, že sa z vás okrem marketérov stanú aj reálni akcionári...

... a Ďakujem aj Alexander Kis, Jaroslav Slávik a všetkým lídrom, s ktorými prejdeme spoločne týmto procesom a že sa tieto informácie dostanú aj vďaka vám do vašich sietí ku všetkým marketérom registrovaným od roku 2003!

Teším sa na toto FINÁLE, ale aj na jeho ďalšie úspešné pokračovanie ...

Za President’s Team Slovensko a Česko s úctou,

Laco Oravec

i v mene Jaroslav Slávik a Alexander Kis

 

Ak ste od nás ešte nikdy nedostali email a zaujímajú vás informácie k uvedeným témam, môžete sa prihlásiť k odberu zadaním vašej e-mailovej adresy:

Odoslaním formulára dávate spoločnosti MONARD EVENTS s.r.o. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na účely komunikácie k eventom MONARD EVENTS v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov. Podmienky ochrany osobných údajov.